! ! ! IŠPARDAVIMAS ! ! !
Visi: Veidui →
Visi: Kūnui →
Visi: Plaukams →
Pradžia/Dekoratyvinė kosmetika/Shiseido ControlledChaos MascaraInk 11.5 ml
Shiseido Produkto id: 80736

Shiseido ControlledChaos MascaraInk 11.5 mlBlakstienų tušas

€19.06 €24.94
LytisMoterims
PaskirtisAkims
VersijaLazdelė
Papildoma informacija#04 Emerald Energy
TipasBlakstienų tušas
MėginysNe
SpalvaŽalia, 04 Emerald Energy, #1b7b72
PoveikisSuteikiantis apimties
Talpa11.5 ml
Trumpas aprašymasApimties suteikiantis blakstienų tušas
01 Black Pulse — €26.24
01 Black Pulse€26.24
04 Emerald Energy€19.06
02 Sapphire Spark€19.42
03 Violet Vibe€18.58
Volume Mascara

Ši prekė dar neturi atsiliepimų — būkite pirmas!

DPD
DPD paštomatas
3.39€
Omniva
Omniva paštomatas
3.59€
LPexpress
LPexpress paštomatas
3.39€
Venipak
Venipak paštomatai
2.99€
SmartPosti
SmartPosti paštomatas
2.69€
LPexpress
LPexpress kurjeris
3.99€
Venipak
Venipak kurjeris
3.99€
DPD
DPD kurjeris
3.99€
#Lytis: Moterims
#Spalva: 04 Emerald Energy
Lytis Moterims
Paskirtis Akims
Versija Lazdelė
Papildoma informacija #04 Emerald Energy
Tipas Blakstienų tušas
Mėginys Ne
Spalva Žalia, 04 Emerald Energy, #1b7b72
Poveikis Suteikiantis apimties
Talpa 11.5 ml
Trumpas aprašymas Apimties suteikiantis blakstienų tušas
Shiseido Make-Up 11.5ml blakstienų tušas
Shiseido Make-Up 11.5ml blakstienų tušas €19.06
Prenumerata užsakyta