! ! ! IŠPARDAVIMAS ! ! !
Visi: Veidui →
Visi: Kūnui →
Visi: Plaukams →
Pradžia/Dekoratyvinė kosmetika/Kosmetika akims/Blakstienų tušai/Maybelline Lash Sensational Sky High 7.2 ml
Maybelline Produkto id: 90277

Maybelline Lash Sensational Sky High 7.2 mlBlakstienų tušas

€9.14 €11.52
TipasBlakstienų tušas
LytisMoterims
MėginysNe
SpalvaRuda, True Brown, #492E27
Talpa7.2 ml
Trumpas aprašymasBlakstienas ilginantis tušas
Cosmic Black — €10.59
Cosmic Black€10.59
01 Very Black€9.30
Space Diamond€10.55
True Brown€9.14
Cosmic Black€12.17
01 Very Black€9.71
Blue Mist€9.66
Pink Air€9.58
Burgundy Haze€9.38
Lash Extending Mascara

Ši prekė dar neturi atsiliepimų — būkite pirmas!

DPD
DPD paštomatas
3.39€
Omniva
Omniva paštomatas
3.59€
LPexpress
LPexpress paštomatas
3.39€
Venipak
Venipak paštomatai
2.99€
SmartPosti
SmartPosti paštomatas
2.69€
LPexpress
LPexpress kurjeris
3.99€
Venipak
Venipak kurjeris
3.99€
DPD
DPD kurjeris
3.99€
#Lytis: Moterims
#Spalva: True Brown
Tipas Blakstienų tušas
Lytis Moterims
Mėginys Ne
Spalva Ruda, True Brown, #492E27
Talpa 7.2 ml
Trumpas aprašymas Blakstienas ilginantis tušas
Maybelline Lash Sensational 7.2ml blakstienų tušas
Maybelline Lash Sensational 7.2ml blakstienų tušas €9.14
Prenumerata užsakyta