! ! ! IŠPARDAVIMAS ! ! !
Visi: Veidui →
Visi: Kūnui →
Visi: Plaukams →
Shiseido Produkto id: 73183

Shiseido MicroLiner Ink 0.08 mlAkių pieštukas

€17.64 €21.95
LytisMoterims
PaskirtisAkims
VersijaLazdelė
Spalva01 Black, Juoda, Išsukamas, 01, #0d0d0f
Papildoma informacija#01 black
Tipasakių pieštukas
MėginysNe
Atsparus vandeniuiAtsparus vandeniui
Talpa0.1 g
Trumpas aprašymasAkių pieštukas
02 Brown — €19.23
02 Brown€19.23
07 Gray€18.68
08 Teal€20.36
01 Black€17.64
04 Navy€18.71
05 White€17.64
03 Plum€19.01
06 Yellow€14.93
Paskutiniai vnt. sandėlyje
Shiseido Micro Liner Ink #01 Black 10114733101 JAPAN carton @ 1 piece x 0.08 g

Ši prekė dar neturi atsiliepimų — būkite pirmas!

DPD
DPD paštomatas
3.39€
Omniva
Omniva paštomatas
3.59€
LPexpress
LPexpress paštomatas
3.39€
Venipak
Venipak paštomatai
2.99€
SmartPosti
SmartPosti paštomatas
2.69€
LPexpress
LPexpress kurjeris
3.99€
Venipak
Venipak kurjeris
3.99€
DPD
DPD kurjeris
3.99€
#Spalva: 01 Black
Lytis Moterims
Paskirtis Akims
Versija Lazdelė
Spalva 01 Black, Juoda, Išsukamas, 01, #0d0d0f
Papildoma informacija #01 black
Tipas akių pieštukas
Mėginys Ne
Atsparus vandeniui Atsparus vandeniui
Talpa 0.1 g
Trumpas aprašymas Akių pieštukas
Shiseido Shiseido Micro Liner Ink 0.08 g akių pieštukas
Shiseido Shiseido Micro Liner Ink 0.08 g akių pieštukas €17.64
Prenumerata užsakyta