! ! ! IŠPARDAVIMAS ! ! !
Visi: Veidui →
Visi: Kūnui →
Visi: Plaukams →
Shiseido Produkto id: 87741

Shiseido MicroLiner Ink 0.08 mlAkių pieštukas

€19.01 €23.19
SudėtisMethyl Trimethicone, Trimethylsiloxysilicate, Polyethylene, Acrylates/Stearyl Acrylate/Dimethicone Methacrylate Copolymer, Titanium Dioxide (Ci 77891), Iron Oxides (Ci 77491), Mica, Iron Oxides (Ci 77499), Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax (Copernicia Cerifera Cera/Cire De Carnauba), Dimethicone, Euphorbia Cerifera (Candelilla) Wax (Candelilla Cera/Cire De Candelilla), Aluminum Hydroxide, Methyl Methacrylate Crosspolymer, Hydrogenated Lecithin, Silica, Tocopherol, Iron Oxides (Ci 77492), Bht, [
LytisMoterims
PaskirtisAkims
Papildoma informacija#03 Plum
Tipasakių pieštukas
MėginysNe
Spalva03 Plum, Raudona, Išsukamas, 03, #36271f
Atsparus vandeniuiAtsparus vandeniui
Talpa0.1 g
Trumpas aprašymasAkių pieštukas
08 Teal — €19.99
08 Teal€19.99
07 Gray€19.99
03 Plum€19.01
01 Black€17.99
04 Navy€18.71
05 White€17.29
06 Yellow€14.90
Shiseido Micro Liner Ink #03 Plum 10114735101 JAPAN carton @ 1 piece x 0.08 g

Ši prekė dar neturi atsiliepimų — būkite pirmas!

DPD
DPD paštomatas
3.39€
Omniva
Omniva paštomatas
3.59€
LPexpress
LPexpress paštomatas
3.39€
Venipak
Venipak paštomatai
2.99€
SmartPosti
SmartPosti paštomatas
2.69€
LPexpress
LPexpress kurjeris
3.99€
Venipak
Venipak kurjeris
3.99€
DPD
DPD kurjeris
3.99€
#Spalva: 03 Plum
Sudėtis Methyl Trimethicone, Trimethylsiloxysilicate, Polyethylene, Acrylates/Stearyl Acrylate/Dimethicone Methacrylate Copolymer, Titanium Dioxide (Ci 77891), Iron Oxides (Ci 77491), Mica, Iron Oxides (Ci 77499), Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax (Copernicia Cerifera Cera/Cire De Carnauba), Dimethicone, Euphorbia Cerifera (Candelilla) Wax (Candelilla Cera/Cire De Candelilla), Aluminum Hydroxide, Methyl Methacrylate Crosspolymer, Hydrogenated Lecithin, Silica, Tocopherol, Iron Oxides (Ci 77492), Bht, [
Lytis Moterims
Paskirtis Akims
Papildoma informacija #03 Plum
Tipas akių pieštukas
Mėginys Ne
Spalva 03 Plum, Raudona, Išsukamas, 03, #36271f
Atsparus vandeniui Atsparus vandeniui
Talpa 0.1 g
Trumpas aprašymas Akių pieštukas
Shiseido Shiseido Micro Liner Ink 0.08 g kosmetika akims
Shiseido Shiseido Micro Liner Ink 0.08 g kosmetika akims €19.01
Prenumerata užsakyta