! ! ! IŠPARDAVIMAS ! ! !
Visi: Veidui →
Visi: Kūnui →
Visi: Plaukams →
Pradžia/Dekoratyvinė kosmetika/Max Factor Miracle Touch Cream-To-Liquid 11.5 ml
Max Factor Produkto id: 460640

Max Factor Miracle Touch Cream-To-Liquid 11.5 mlMakiažo pagrindas

★★★★★(1)
€10.25 €13.28
TipasMakiažas, Aukšta apsauga
LytisMoterims
MėginysNe
Odos problemosDehidratuota oda
SPFAukšta apsauga SPF 30 - 50
Papildoma informacijaSPF30
KonsistencijaKreminė
Spalva#c5997b, 075 Golden, 75 Golden, #bd9477
Talpa11.5 g
Trumpas aprašymasMakiažas su SPF
035 Pearl Beige — €10.97
035 Pearl Beige€10.97
045 Warm Almond€11.03
075 Golden€10.25
055 Blushing Beige€10.46
040 Creamy Ivory€10.65
B080 Bronze€10.97
RI039 Rose Ivory€10.97
V047 Vanilla€10.97
  • B
  • RI
  • V
Decorative cosmetics in our offer contains the most famous brands. Collection Miracle Touch from Max Factor was created specifically for women. It has a volume of 11,5 g.Unfortunately, due to technical reasons, it is not possible to complete the order. We apologize for any inconvenience
Danute
2023-07-19

Geras kremas,džiaugiuos jį atradus.Naudoju nepirmą kartą????

5.0/5
Įsigiję ir atsiliepę apie šią prekę pirkėjai ją įvertino 5.0/5
Palikite atsiliepimą
DPD
DPD paštomatas
3.39€
Omniva
Omniva paštomatas
3.59€
LPexpress
LPexpress paštomatas
3.39€
Venipak
Venipak paštomatai
2.99€
SmartPosti
SmartPosti paštomatas
2.69€
LPexpress
LPexpress kurjeris
3.99€
Venipak
Venipak kurjeris
3.99€
DPD
DPD kurjeris
3.99€
#Spalva: 075 Golden
Tipas Makiažas, Aukšta apsauga
Lytis Moterims
Mėginys Ne
Odos problemos Dehidratuota oda
SPF Aukšta apsauga SPF 30 - 50
Papildoma informacija SPF30
Konsistencija Kreminė
Spalva #c5997b, 075 Golden, 75 Golden, #bd9477
Talpa 11.5 g
Trumpas aprašymas Makiažas su SPF
Max Factor Miracle Touch Foundation 75 Golden 11,5 g 12
Max Factor Miracle Touch Foundation 75 Golden 11,5 g 12 €10.25
Prenumerata užsakyta