SALE -70%
SALE -70%

Kvepalų Testeriai

Kvepalų testeriai Vyrams
Kvepalų testeriai Moterims
Express kvepalai
Rinkiniai

Kas yra kvepalų testeris?

Kvepalų testerius nemažai kvepalų mėgėjų mėgsta netgi labiau nei įprastus kvepalus. Tie, kurie tokiais kvepalais kvėpinasi, teigia, kad jie yra sodresni ir net ilgiau išliekantys ant drabužių ar ant kūno. Tačiau yra ir tokių, kurie sako, jog išmėginus šiuos kvepalus visgi liko ne visai patenkinti. Taigi kas iš tikrųjų yra kvepalų testeris? Kad ir kaip bebūtų, jie yra lygiai tokie patys originalūs, kokybiški, pilnos talpos kvepalai. Kvepalų testeriai pagal savo kokybę pilnai atitinka originalius kvepalus, todėl iš to paties kvepalų gamintojo ar tiekėjo perkami kvepalai bus visiškai vienodos kokybės. Be to, jie dažniausiai yra gaminami pagal populiariausių kvepalų asortimentą ir pateikiami 100 ml talpos buteliukuose, bet galima rasti ir 33 ml, 50 ml, 75 ml, 90 ml, 125 ml ar dar kitokios talpos buteliukuose. Visuose tokio tipo kvepaluose yra 100% originalus kvepalų skystis, kuris randamas ir plačiai parduodamuose kvepalų buteliukuose. Paprastai jie yra suvokiami, kaip pigesni kvepalai nei kvepalai, kurie plačiai parduodami fizinėse parfumerijos parduotuvėse.

Kuo skiriasi testeris nuo kvepalų? 

Dažniausiai testeriai būna įpakuoti paprastesnėje popierinėje pakuotėje (gali būti ir be popierinės pakuotės), todėl jie yra pigesni nei įprastos pakuotės kvepalai. Kartais tie patys kvepalų testeriai gali būti ir be kamštelio. Taigi nuo kvepalų jie skiriasi tik pačia pakuote, o kaina yra paprastai mažesnė. Jeigu kvepalus norite įsigyti sau ir Jums nėra svarbus jų įpakavimas, už kurį nenorite mokėti, tokiu atveju verta įsigyti originalius vardinius kvepalų testerius internetu pigiau.

Nišinių kvepalų testeriai

Nišinių kvepalų mėgėjai taip pat gali pasirinkti būtent nišinių kvepalų testerius vietoje įprastų kvepalų taip pasinaudodami mažesne kaina. Galėsite išsirinkti iš nemažos gausos – rytietiški, gaivūs, aromatiniai, citrusiniai, odos, medžio, gėlių ar vaisių kvapo – yra iš ko rinktis už tikrai gerą kainą. Mūsų asortimente rasite tokių gamintojų, kaip Acqua Di Parma, Bond No.9, Molinard, Montale Paris ir kitų gamintojų aromatus. 

 

Prenumerata užsakyta