! ! ! IŠPARDAVIMAS ! ! !
Visi: Veidui →
Visi: Kūnui →
Visi: Plaukams →
Pradžia/Veidui/Lūpų priežiūra/Lūpų balzamai/Elizabeth Arden Eight Hour Cream Lip Protectant Stick 3.7 ml
Elizabeth Arden Produkto id: 30737

Elizabeth Arden Eight Hour Cream Lip Protectant Stick 3.7 mlLūpų balzamas

€13.86 €15.53
Tipaslūpų balzamas
LytisMoterims
MėginysNe
Spalva01 Honey, 01, #e8976b
SPFŽema apsauga SPF 6 - 10
Papildoma informacijaSPF15, #01 Honey
PaskirtisLūpoms
VersijaNenurodyta
Talpa3.7 g
Trumpas aprašymasLūpų balzamas su SPF
04 Plum — €23.91
04 Plum€23.91
02 Blush€23.75
05 Berry€23.90
01 Honey€13.86
00 Transparent€13.97
Intensyviai drėkinantis lūpų balzamas su spalva. Saugo lūpas nuo saulės daromos žalos, maitina. Sudėtyje yra vitamino E, kuris veikia kaip antioksidantas. Lūpos tampa itin švelnios, minkštos ir lygios.

Ši prekė dar neturi atsiliepimų — būkite pirmas!

DPD
DPD paštomatas
3.39€
Omniva
Omniva paštomatas
3.59€
LPexpress
LPexpress paštomatas
3.39€
Venipak
Venipak paštomatai
2.99€
SmartPosti
SmartPosti paštomatas
2.69€
LPexpress
LPexpress kurjeris
3.99€
Venipak
Venipak kurjeris
3.99€
DPD
DPD kurjeris
3.99€
#Tipas: Lūpų balzamas #Lytis: Moterims #name_addon: SPF15 #Apsaugai nuo saulės: Low Protection SPF 6 - 10
#Spalva: 01 Honey
Tipas lūpų balzamas
Lytis Moterims
Mėginys Ne
Spalva 01 Honey, 01, #e8976b
SPF Žema apsauga SPF 6 - 10
Papildoma informacija SPF15, #01 Honey
Paskirtis Lūpoms
Versija Nenurodyta
Talpa 3.7 g
Trumpas aprašymas Lūpų balzamas su SPF
Elizabeth Arden Eight Hour Cream Lip Protectant Stick 3,7g lūpų balzamas
Elizabeth Arden Eight Hour Cream Lip Protectant Stick 3,7g lūpų balzamas €13.86
Prenumerata užsakyta