! ! ! IŠPARDAVIMAS ! ! !
Visi: Veidui →
Visi: Kūnui →
Visi: Plaukams →
Pradžia/Dermatologinė kosmetika/Dermatologinė Dekoratyvinė kosmetika/Clinique Stay-Matte Sheer Pressed Powder Pudra 7.6 ml
Clinique Produkto id: 34326

Clinique Stay-Matte Sheer Pressed Powder Pudra 7.6 mlDermatologinė sausa, biri pudra

€31.64 €41.99
Tipaspudra
LytisMoterims
MėginysNe
Spalva101 Invisible Matte, #101 Invisible Matte, #deba97
PaskirtisVeidui
Versijapudra
Papildoma informacija#101 Invisible Matte (Visiems odos tonams)
Talpa7.6 g
Trumpas aprašymasKompaktinė pudra
01 Stay Buff — €31.58
01 Stay Buff€31.58
04 Stay Honey€28.09
101 Invisible Matte€31.64
03 Stay Beige€29.51
02 Stay Neutral MF€32.07
Clinique Stay-Matte Sheer Pressed Powder #101 Invisible Matte (All Skin Tones) 6HX101 carton @ 1 bottle x 7.6 g

Ši prekė dar neturi atsiliepimų — būkite pirmas!

DPD
DPD paštomatas
3.39€
Omniva
Omniva paštomatas
3.59€
LPexpress
LPexpress paštomatas
3.39€
Venipak
Venipak paštomatai
2.99€
SmartPosti
SmartPosti paštomatas
2.69€
LPexpress
LPexpress kurjeris
3.99€
Venipak
Venipak kurjeris
3.99€
DPD
DPD kurjeris
3.99€
#Spalva: 101 Invisible Matte
Tipas pudra
Lytis Moterims
Mėginys Ne
Spalva 101 Invisible Matte, #101 Invisible Matte, #deba97
Paskirtis Veidui
Versija pudra
Papildoma informacija #101 Invisible Matte (Visiems odos tonams)
Talpa 7.6 g
Trumpas aprašymas Kompaktinė pudra
Clinique Clinique Stay-Matte Sheer Pressed Powder 7.6 g sausa pudra
Clinique Clinique Stay-Matte Sheer Pressed Powder 7.6 g sausa pudra €31.64
Prenumerata užsakyta