! ! ! IŠPARDAVIMAS ! ! !
Visi: Veidui →
Visi: Kūnui →
Visi: Plaukams →
Pradžia/Dekoratyvinė kosmetika/Clarins Ombre Skin Intense Color Powder Eyeshadow Akių šešėliai 1.5 ml
Clarins Produkto id: 352073

Clarins Ombre Skin Intense Color Powder Eyeshadow Akių šešėliai 1.5 mlŠešėliai

€14.65 €23.19
Tipasakių šešėliai
LytisMoterims
MėginysNe
SpalvaSmėlio, Matinis, 01 Matte Ivory, #E0CCAB
NatūralūsTAIP
SudėtisMica; Ci 77891/Titanium Dioxide; Silica; Dimethicone; Ci 77007/Ultramarines; Caprylyl Glycol; Ethylhexylglycerin; Pentylene Glycol; Zinc Stearate; Diisostearyl Malate; Octyldodecyl Stearoyl Stearate; Cocos Nucifera (Coconut) Oil; Dicalcium Phosphate; Tapioca Starch; Sodium Dehydroacetate; Ci 77491/Iron Oxides; Kaolin; Tocopheryl Acetate; Sorbitan Sesquioleate; Ci 77499/Iron Oxides.
Talpa1.5 g
Trumpas aprašymasAkių šešėliai
02 Pearly Rose — €22.11
02 Pearly Rose€22.11
01 Matte Ivory€14.65
03 Pearly Gold€14.95
04 Matte Rosewood€20.64
01 Matte Ivory

Ši prekė dar neturi atsiliepimų — būkite pirmas!

DPD
DPD paštomatas
3.39€
Omniva
Omniva paštomatas
3.59€
LPexpress
LPexpress paštomatas
3.39€
Venipak
Venipak paštomatai
2.99€
SmartPosti
SmartPosti paštomatas
2.69€
LPexpress
LPexpress kurjeris
3.99€
Venipak
Venipak kurjeris
3.99€
DPD
DPD kurjeris
3.99€
#Tipas: Šešėliai #Kosmetika: Akims #Lytis: Moterims
#Spalva: 01 Matte Ivory
Tipas akių šešėliai
Lytis Moterims
Mėginys Ne
Spalva Smėlio, Matinis, 01 Matte Ivory, #E0CCAB
Natūralūs TAIP
Sudėtis Mica; Ci 77891/Titanium Dioxide; Silica; Dimethicone; Ci 77007/Ultramarines; Caprylyl Glycol; Ethylhexylglycerin; Pentylene Glycol; Zinc Stearate; Diisostearyl Malate; Octyldodecyl Stearoyl Stearate; Cocos Nucifera (Coconut) Oil; Dicalcium Phosphate; Tapioca Starch; Sodium Dehydroacetate; Ci 77491/Iron Oxides; Kaolin; Tocopheryl Acetate; Sorbitan Sesquioleate; Ci 77499/Iron Oxides.
Talpa 1.5 g
Trumpas aprašymas Akių šešėliai
Clarins Ombre Skin Intense Color Powder Eyeshadow 1,5g šešėliai
Clarins Ombre Skin Intense Color Powder Eyeshadow 1,5g šešėliai €14.65
Prenumerata užsakyta