! ! ! IŠPARDAVIMAS ! ! !
Visi: Veidui →
Visi: Kūnui →
Visi: Plaukams →
Pradžia/Dekoratyvinė kosmetika/Antakių kosmetika/Antakių geliai/Benefit Gimme Brow+ Brow-Volumizing Antakių gelis ir antakių pomada 1.5 ml
Benefit Produkto id: 108529

Benefit Gimme Brow+ Brow-Volumizing Antakių gelis ir antakių pomada 1.5 mlDermatologinė Sausa, biri pudra

€18.50 €21.83
TipasAntakių gelis ir antakių pomada
LytisMoterims
MėginysNe
SpalvaRuda, 3 Neutral Light Brown
Papildoma informacijaMini, #3 Neutral Light Brown
PaskirtisAntakiams
Versijagelis
Talpa1.5 g
Trumpas aprašymasAntakių apimties suteikiantis gelis su pluošteliais
4.5 Medium — €30.49
4.5 Medium€30.49
6 Warm Black Brown€25.89
5 Cool Black-Brown€18.71
4 Warm Deep Brown€18.75
3 Neutral Light Brown€18.50
02 Light€27.80
4 Warm Deep Brown€28.57
Benefit Gimme Brow+ Mini Brow-Volumizing Fiber Gel #3 Neutral Light Brown BM155 UNITED STATES OF AMERICA carton @ 1 piece x 1.5 g

Ši prekė dar neturi atsiliepimų — būkite pirmas!

DPD
DPD paštomatas
3.39€
Omniva
Omniva paštomatas
3.59€
LPexpress
LPexpress paštomatas
3.39€
Venipak
Venipak paštomatai
2.99€
SmartPosti
SmartPosti paštomatas
2.69€
LPexpress
LPexpress kurjeris
3.99€
Venipak
Venipak kurjeris
3.99€
DPD
DPD kurjeris
3.99€
#Spalva: 3 Neutral Light Brown
Tipas Antakių gelis ir antakių pomada
Lytis Moterims
Mėginys Ne
Spalva Ruda, 3 Neutral Light Brown
Papildoma informacija Mini, #3 Neutral Light Brown
Paskirtis Antakiams
Versija gelis
Talpa 1.5 g
Trumpas aprašymas Antakių apimties suteikiantis gelis su pluošteliais
 Benefit Gimme Brow+ Mini Brow-Volumizing Fiber Gel 1.5 g antakių gelis
Benefit Gimme Brow+ Mini Brow-Volumizing Fiber Gel 1.5 g antakių gelis €18.50
Prenumerata užsakyta