Pristatymas į paštomatus nuo 1,69 Eur, nemokamai nuo 65 Eur!

 

QuickMax Eyelash Growth Enhancer 5 ml Blakstienų priežiūrai

8.99

44,89

Visos QuickMax prekės

Lytis: Moterims

Ypatybė: RinkiniaiTesteris

Talpa: 5 ml(talpa ar kitos detalės nuotraukoje gali skirtis)

Paskutiniai vienetai sandėlyje

Tipas: Eyelashes Care

Aprašymas:

Norite ilgesnių blakstienų ar tankesnių antakių? Puikiai vertinamas QuickMax skatina Jūsų blakstienų bei antakių plaukų augimą. Priemonė pasižymi maitinančiomis bei stiprinančiomis savybėmis dėl kurių rezultatą galima pamatyti vos po savaitės, o po maždaug 15 dienų jos taps net tamsesnės! Šį serumą reikia naudoti vakare, prieš einant miegoti. Tepamas plonas priemonės sluoksnis šepetėliu ant švarios odos. Unikalus serumas taip pat atstato sausas, trapias ar pažeistas blakstienas ir antakius, kurie gali atsirasti dėl senėjimo ar griežto tušo naudojimo.

Greiti rezultatai akimirksniu! Galioja iki 2020.07. 

Sudėtyje yra patentuotas ingridientų derinys, kuris atnaujina blakstienų ar antakių plaukų augimo ciklą, kaupiamas audinys, kuris tvirtina blakstienas ir skatina augimą. Taip pat sudėtyje yra patobulintas plaukų augimo fermentas ir natūralus plaukų folikulų stimuliatorius, kad fermentas veiktų greičiau. Hialiurono rūgštis kondicionuoja jūsų akių vokų ir antakių odą, tuo pačiu stimuliuodamas naujų augimą. Sudėtis: vanduo, L-Argininas, Hialiurono rūgštis, Vitaminas A, natūralios kilmės Vitaminas E, Urea.A (karbamidas).

Nepriklausomi klinikiniai tyrimai parodė, kad moterys, kurios naudojo „QuickMax“ pagal instrukciją, jų blakstienos tapo pastebimai ilgesnės, storesnės ir gražesnės, o antakiai tankesni. To priežastis: unikali patentuota formulė, sukurta mokslininkų, kurie yra kosmetikos tyrimų priešakyje.

QuickMax Eyelash Growth Enhancer  5 ml Blakstienų priežiūrai

QuickMax Eyelash Growth Enhancer  5 ml

Blakstienų priežiūrai

Unisex

24 val.
5
ml

€ 8,9944,89

Panašios prekės

Susisiekite su mumis: